Lampy witrażowe Tiffany 1 plafony witrażowe 2 witraż oświetlenie do salonu placownia witraży Toffany
ikona strona główna lampa witrażowa tiffany o witrażach
lampa tiffany Wistaria produkcja
Nasze lampy powstają na podstawie szkiców i projektów lamp wykonywanych przez nowojorskie Tiffany Studios w początkach XX wieku. W latach największego rozkwitu stylu Art Nouveau. Wszystkie zdjęcia na stronie przedstawiają lampy stworzone w naszej Pracowni Witrażowej znajdującej się w Gdańsku.

Szeroki asortyment amerykańskiego szkła produkowanego od ponad stu lat według tej samej technologii w małych hutniczych manufakturach pozwala na osiągnięcie wspaniałych efektów kolorystycznych w naszych lampach. Wysokiej jakości szkło gwarantuje doskonałą jakość produktu.

Każdy element witrażowej konstrukcji został dobrany w taki sposób, by produkt finalny tworzył niepowtarzalne dzieło dopracowane w każdym detalu, magiczną kompozycję barw.

Od roku 1987 tworzymy lampy witrażowe zgodnie z metodami wykorzystywanymi w legendrnym Tiffany Studios, co dodatkowo przybliża klientów do wspaniałego dziedzictwa i kunsztu tworzenia lamp witrażowych zapoczątkowanych przez Lampa wotrażowa po złączeniu elementów L. C. Tiffany’ego. Używamy jedynie szkła produkowanego w amerykańskich hutach Uroboros oraz Youghiogheny - jedynych posiadających certyfikaty Tiffany. Każda lampa wykonywana jest ręcznie.

Tworzymy lampy dla klientów z całej Polski, włączając architektów, projektantów wnętrz i indywidualistów doceniających piękno wyrobów witrażowych.

W naszej Pracowni Witraży kolorystyka jest dobierana do każdej lampy indywidualnie. Równocześnie jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, aby możliwie najlepiej spełnić jego oczekiwania, gusta i potrzeby. Lampa witrażowa powinna
pasować do wnętrza i estetyki każdego z naszych Klientów.

produkcja lampy witrażowej