Lampy witrażowe Tiffany 1 plafony witrażowe 2 witraż oświetlenie do salonu placownia witraży Toffany
ikona strona główna lampa witrażowa tiffany o witrażach

o witrazach
Naszą ambicją jest nie tylko komercyjne prezentowanie produktów ale i popularyzacja sztuki witrażowej. W niniejszym dziale chcielibyśmy przybliżyć Państwu tradycję witrażu. W tej części strony pokazujemy skąd bierze swój początek sztuka witrażowa oraz jak klasyczną technikę zreformował Louis Comfort Tiffany tworząc zupełnie nową jakość i możliwości.

Pracownia Witraży Wieniawa-Piasecki dba o tradycyjną technologię, o tradycyjną jakość i trwałość wyrobów witrażowych. Wykonujemy klasyczne lampy Tiffany, będące replikami lamp Louisa Comfort Tiffany'ego oraz artystyczne witraże płaskie, na podstawie projektów Wyspiańskiego, o dowolnej tematyce i do dowolnego zastosowania - do okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, szafek kuchennych i dla dzieci. Zawsze trzymamy się standardów Tiffanego sprzed ponad wieku. Ponadto w Pracowni często czerpiemy z bogatej polskiej tradycji witrażowej.

W Pracowni Wieniawa-Piasecki powstają przedmioty sztuki użytkowej w najwyższych światowych standardach. Kontynuujemy wszystko to co stworzył
Louis Comfort Tiffany. Odszukujemy i realizujemy także polskie klasyczne projekty. Zależy nam, by Państwo wiedzieli jak bogatą historię ma sztuka witrażowa, bo jesteśmy jej wiernymi kontynuatorami.

Nasze lampy pakowane w bardzo bezpieczny sposób i dostarczane za pośrednictwem wyspecjalizowanych kurierów trafiają do Klientów na całym Świecie. W największych miastach Polski - Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Białystok, Lublin, Rzeszów bardzo często jesteśmy osobiście na wystawach, targach lub u Klientów indywidualnych. Dlatego najlepiej kontaktować się z nami telefonicznie aby ustalić projekt i termin spotkania. Numer do naszej Pracowni to tel. 603 598 852. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.